pomiar czasu potwierdzenie

Nie lubię dostawać niechcianych e-maili
i nie wysyłam takich.

Działam zgodnie z RODO.

Potwierdź chęć komunikacji ze mną przez kliknięcie na link w e-mailu, który właśnie do Ciebie wysłałem. Pamiętaj o sprawdzeniu folderów „Spam”, “Promocje” lub „Oferty”, gdyby wiadomość nie dotarła.

“Klikając na ten link wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PWSK dla celów marketingowych. Równocześnie zostałem poinformowany o możliwości trwałego usunięcia moich danych z zasobów firmy PWSK.  Chcę otrzymywać materiały szkoleniowe od firmy PWSK.”

Administratorem powyższych danych osobowych jest firma PWSK Jacek Krywult Beata Krywult s.c. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celach dostarczenie informacji o Szybkiej Inwentaryzacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania trwałego usunięcia.

Potwierdzając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od firmy PWSK w myśl treści art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.