Witamy serdecznie na blogu poświęconym Elektronicznemu Pomiarowi Czasu, systemowi stworzonemu przez firmę PWSK. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania komputerowego i systemami identyfikacji zbliżeniowej dalekiego zasięgu RFID.

Naszą dewizą jest ciągły rozwój i innowacje. Dużo radości daje nam tworzenie nowych systemów, rozwiązujących lub usprawniających codzienne problemy naszych klientów.

Nasz zespół to grupa pasjonatów, dla których po całym dniu spędzonym przy komputerze, najlepszy jest aktywny wypoczynek, ruch, spacer, rower, wycieczki górskie, psie zaprzęgi i narciarstwo biegowe.

Te zamiłowania, wykorzystujemy również w życiu zawodowym. Dzięki naszym pasjom i obserwacjom postanowiliśmy połączyć pracę zawodową i odpoczynek i stworzyć system, który pozwoli na sprawniejsze i łatwiejsze przeprowadzenie zawodów sportowych. Dzięki wymianie doświadczeń z uczestnikami różnych dyscyplin sportowych, osiągnięty produkt posiada funkcjonalności organizowania zawodów w niemalże każdej konkurencji sportowej.

Temat startu netto, brutto, międzyczasy, prezentacja wyników na żywo czy możliwość zorganizowania zawodów w wielu dyscyplinach jednocześnie nie są dla nas obce. Tworząc zestaw do pomiaru czasu przyświecała nam myśl, aby jedno urządzenie pomiarowe i jedno oprogramowanie zawierało te wszystkie rozwiązania.

Sygnały otrzymywane od naszych klientów świadczą, że się udało!

Możemy dziś pochwalić się systemem, który pozwoli Tobie na kompleksową organizację zawodów sportowych i imprez, gdzie głównym elementem jest pomiar czasu.    Zobacz i sam wypróbuj!