Elektroniczny System Pomiaru Czasu w sporcie stanowi olbrzymie ułatwienie dla organizatorów różnych zawodów,  w tym tak bardzo popularnych zawodów biegowych.

Wśród wielu  użytkowników Elektronicznego Systemu Pomiaru Czasu PWSK, organizujących  zawody w różnych dyscyplinach sportowych jest  Kępa Sport- prężnie działające stowarzyszenie sportowe. Jesienny kalendarz organizowanych przez nich imprez był zapełniony różnymi zawodami, między innymi: Borzęcińska Dycha- bieg na 10 km, Wierzchosławicki Leśny Półmaraton z Regatta- biegi na  5 km i 21km, czy X Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu- bieg górski.

 

Zawody w Uniszowej - elektroniczny pomiar czasu - start

Elektroniczny System Pomiaru Czasu w Sporcie okazał się niezawodny. Bogaty w różne interfejsy  ustalał punkty pomiaru czasu na dowolnych odcinkach, skąd przekazywane były informacje do bazy głównej. W efekcie bardzo dokładnie zmierzył czas wszystkich zawodników,  od momentu startu,  aż do mety uwzględniając czas netto, brutto i międzyczasy.

 

uniszowa - biegi - elektroniczny system pomiaru czasu - meta

Elektroniczny System Pomiaru Czasu w sporcie – referencje

Udzielone nam referencje przez Stowarzyszenie Kępa Sport potwierdzają nasze wielkie zaangażowanie w powstawanie tego systemu.

elekktroniczny-pomiar-czasu-list-referencyjny